CG eGOV - verzia 2019.6.3.191213-prihlásení používatelia: 0Vitajte!Prihlásenie

Portál informačného systému mestskej časti Bratislava – Rača


Portál sme zriadili s cieľom zefektívniť komunikáciu s občanom a umožniť prístup k denne aktualizovaným údajom, ktoré evidujeme v našom integrovanom informačnom systéme.


V časti Elektronické služby prinášame možnosť elektronickej komunikácie s MČ Rača alebo s Magistrátom Hlavného mesta Bratislava vo vybraných oblastiach. Zároveň prinášame ďalšie aktuálne informácie z prostredia našej mestskej časti. Pre používanie elektronických formulárov je potrebné aby ste boli držiteľom eID karty (elektronický občianský preukaz s aktivovanou službou overovania identity), pri niektorých vybraných službách je potrebné byť držiteľom ZEP ( zaručeného elektronického podpisu). Samotná elektronická komunikácia medzi Hlavným mestom Bratislava, MČ Rača a používateľom prebieha prostredníctvom elektronickej schránky, ktorú si môžete aktivovať na portáli www.slovensko.sk.

Tu nájdete zmluvy zverejňované od 1.1.2011 do 31.12.2011.
Tu nájdete zmluvy zverejňované od 1.1.2012 do 23.07.2012.


Podporované verzie prehliadačov:
MS Internet Explorer (MS IE) od verzie 7 (nastavenie MS IE, MS IE 8+ v móde kompatibility 7), Chrome od verzie 29, Mozilla Firefox od verzie 3.6, Opera od verzie 11.

Tento portál je súčasťou celoslovenského projektu modernej samosprávy POMOSAM.SK
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.